Varia 30 / 29 czerwca 2019

87. malarz nieokreślony | Stolik

HomeAukcje archiwalneVaria 30Stolik
87
Stolik

malarz nieokreślony (XX w.)

Stolik

olej, płótno,
60 x 90 cm

Cena wylicytowana
1 600 zł