Varia 30 / 29 czerwca 2019

88. H. Lisowski | Przy rzece

HomeAukcje archiwalneVaria 30Przy rzece
88
Przy rzece

H. Lisowski (1 poł. XX w.)

Przy rzece

olej, płótno, 41 × 70 cm
sygn. i dat. l. d.: H. Lisowski 34

Cena wylicytowana
1 800 zł