Varia 30 / 29 czerwca 2019

89. Bencion(Benn) Rabinowicz | Kwiaty w wazonie

HomeAukcje archiwalneVaria 30Kwiaty w wazonie
89
Kwiaty w wazonie

Bencion(Benn) Rabinowicz (1905 Białystok - 1989 Paryż)

Kwiaty w wazonie

olej, tektura, 41 × 33 cm
sygn. l. d.: Benn

Cena wylicytowana
1 800 zł