Varia 30 / 29 czerwca 2019

86. Malarz nieokreślony | Pejzaż morski z łodziami

HomeAukcje archiwalneVaria 30Pejzaż morski z łodziami
86
Pejzaż morski z łodziami

Malarz nieokreślony (2 poł. XX w.)

Pejzaż morski z łodziami

olej, płótno, 40 x 81 cm,
sygn. p.d. (nieczytelne)

Cena wylicytowana
800 zł