63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

49. Magdalena Solich | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
49
Bez tytułu, 2016

Magdalena Solich (ur. 1989)

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Solich Absolwentka Malarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Policealnej Szkoły Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży w Toruniu. Dyplom z malarstwa sztalugowego uzyskała w 2015 roku, pod kierunkiem prof. Lecha Wolskiego. W roku 2016 artystka dostała wyróżnienie do wystawy DYPLOMY 2015 w CSW w Toruniu oraz Nagrodę Stowarzyszenia Przyjaciół Wydziału Sztuk Pięknych UMK za cykl obrazów ?Afirmacja życia i natury?. Jeden z obrazów tego cyklu dostał się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego. Malarka ma na swoim koncie kilkanaście wystaw zbiorowych i indywidualnych w Toruniu, Kowalewie-Pomorskim, Grudziądzu, Włocławku, Inowrocławiu, Bielsku-Białej oraz Bydgoszczy.
Cena wylicytowana
800 zł