63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

50. Marcin Błach | Astro16, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiAstro16, 2016
50
Astro16, 2016

Marcin Błach (ur. 1986)

Astro16, 2016

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Błach, 2016

Marcin Błach Absolwent malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych UMSC w Kazimierzu Dolnym. Dyplom w 2012 r. pod kierunkiem dr hab. Mariusza Drzewińskiego. Studia drugiego stopnia na Wydziale Artystycznym UMSC w Lublinie. W 2014 r. uzyskał tytuł magistra sztuki w pracowni dr hab. Wiesława Procia. W działalności artystycznej zajmuje się głównie malarstwem, tworzy obrazy zarówno na płótnie jak i w przestrzeni miejskiej, zajmuje się komiksem oraz twórczością ilustratorską. Od wielu lat interesuje się szeroko rozumianym street artem.
Cena wylicytowana
700 zł