68. Magdalena Rytel-Skorek | Sierpniowa noc, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Sierpniowa noc, 2020
68
sierpniowa-noc-2020-magdalena-rytel-skorek

Magdalena Rytel-Skorek

Sierpniowa noc, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, śr. 60 cm, sygn. i dat. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł