68. Magdalena Rytel-Skorek | Sierpniowa noc, 2020

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Sierpniowa noc, 2020
68

Magdalena Rytel-Skorek

Sierpniowa noc, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, śr. 60 cm, sygn. i dat. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

1 000 zł