67. Dariusz Franciszek Różyc | Parostatek, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Parostatek, 2020
67
parostatek-2020-dariusz-franciszek-rozyc

Dariusz Franciszek Różyc

Parostatek, 2020

akryl, płótno, 70 x 40 cm, sygn. i dat. p.d.: RÓŻYC 2020

Cena wylicytowana
1 100 zł