Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

31. Maciej Lachur | Rabin z pismem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiRabin z pismem
31
Rabin z pismem

Maciej Lachur (1927 Zagórze – 2007 Otwock)

Rabin z pismem

olej, płótno, 91 x 61 cm, sygn.l.d.: M. Lachur