Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

30. Michał Stańko | Szałas w górach

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiSzałas w górach
30
Szałas w górach

Michał Stańko (1901 Sosnowiec - 1969 Zakopane)

Szałas w górach

olej, sklejka, 15,5 x 19 cm, sygn. p.d.: M. Stańko

Cena wylicytowana
3 100 zł