Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

32. Erno Erb | Przekupki Lwowskie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzekupki Lwowskie
Przekupki Lwowskie

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Przekupki Lwowskie

olej, tektura, 25 x 35 cm, sygn. l.d.:Eerb

Cena wylicytowana
6 500 zł