Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

50. Maciej Durski | Pozwól, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPozwól, 2017
50
Maciej Durski | Pozwól, 2017

Maciej Durski

Pozwól, 2017

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MD 2017 oraz na odwrocie opisany: "POZWÓL"| Oslo 2017 | Durski Maciej

Cena wylicytowana
5 000 zł