Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

51. Jerzy Dmitruk | Ogród, 2010

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejOgród, 2010
51
ogrod-2010-jerzy-dmitruk

Jerzy Dmitruk (ur. 1960 r.)

Ogród, 2010

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. u dołu: Dmitruk

Cena wylicytowana
2 500 zł