Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

49. Jerzy Kowal | Golota nr.1, 2013

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejGolota nr.1, 2013
49
Jerzy Kowal | Golota nr.1, 2013 r.

Jerzy Kowal (1956-2018)

Golota nr.1, 2013

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.g.: KOWAL, opisany na odwrocie: Jerzy Kowal, Gołota nr. 1 2013

Jerzy Kowal
ur. 2 kwietnia 1956, absolwent ASP - ukończył studia w kursie grafiki u Profesora Mieczysława Wejmana, Profesora Witolda Skulicza i Profesora Jana Świderskiego. Jego osiągnięcia to okładka roku w 1991 (The Bulletin Newsweek) i wystawy w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
1 000 zł