Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

48. Paulina Zalewska | Schwytany przez Aurorę, 2013

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejSchwytany przez Aurorę, 2013
48
Paulina Zalewska | Schwytany przez Aurorę, 2013 r.

Paulina Zalewska

Schwytany przez Aurorę, 2013

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. i dat. PZ 2013, na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA/SCHWYTANY PRZEZ AURORĘ 2013

Paulina Zalewska Ur. w 1981 r. W 2007 r. ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na ASP w Łodzi. W 2008 r. obroniła dyplom pod kierunkiem prof. K. Wawrzyniaka w pracownii technik wklęsłodrukowych, aneks do dyplomu pod kierunkiem prof. R. Hungera w pracownii malarstwa. W 2007 r. odbyła stypendium w Centrum Grafiki Artystycznej Kaus w Urbino we Włoszech. Wybrane wystawy: 2011 - "XXIV międzynarodowe biennale małej formy graficznej i exlibrisu" Muzeum Miasta, Ostrów Wlkp.; 2010 - "Grafika studentów pracowni technik wklęsłodrukowych z lat 2003-2010", Galeria Kobro, Łódź; 2008 - "Urbino - miasto grafiki", Ośrodek Propagandy Sztuki, Łódź; 2007 - "Urbino z wiszącego ogrodu", Galeria Bałucka, Łódź.
Cena wylicytowana
4 600 zł