64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

5. Łukasz Jankiewicz | Akt 2, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiAkt 2, 2016
Akt 2, 2016

Łukasz Jankiewicz

Akt 2, 2016

olej, płótno, 100 x 150cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Jankiewicz Ur. w 1970 r. w Żywcu. Absolwent PLSP w Bielsku Białej. Studiował na PWSSP w Poznaniu na Wydziale Malarstwa, w pracowni prof. J. Walczaka. Pracuje twórczo, głównie w technice olejnej, wykorzystuje również inne techniki: gwasz, akwarela, rysunek. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Niemczech, Austrii, Belgii, we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych.Organizator plenerów artystycznych w Toskanii we Włoszech. Udział w wystawach: 2015, Galeria Akademicka ATH ?Spotkanie 7? ? Bielsko-Biała; 2014 ? 3. Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych ? Galeria Bielska BWA ? Bielsko-Biała; 2014 ? Art Fresh Festival V ? Warszawa; 2013 ? Galeria Akademicka ATH ?Spotkanie 6? ? Bielsko-Biała; 2000 ? Zamek Habsburgów ? Akwarela i gwasz, Żywiec.
Cena wylicytowana
3 400 zł