64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

4. Tomasz Wojtysek | Letnie spotkanie, 2015

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiLetnie spotkanie, 2015
Letnie spotkanie, 2015

Tomasz Wojtysek

Letnie spotkanie, 2015

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: T.Wojtysek oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł