Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

28. Ludwik Leszko | Prace polowe

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Prace polowe
28
Prace polowe

Ludwik Leszko (1890 Kraków - 1957 tamże)

Prace polowe

olej, tektura, sygn. śr. d. Leszko 1942; wym: 58 x 72 cm

Cena wylicytowana
4 200 zł