Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

27. Ludwik Leszko | Pejzaż górski

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Pejzaż górski
27
Pejzaż górski

Ludwik Leszko (1890 Kraków - 1957 tamże)

Pejzaż górski

olej, płyta mal. 70 x 100 cm; sygn.pd. Leszko/1937

Cena wylicytowana
5 500 zł