Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

2. Katarzyna Wysocka | Zwierzęta u wodopoju, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejZwierzęta u wodopoju, 2016
Katarzyna Wysocka | Zwierzęta u wodopoju, 2016

Katarzyna Wysocka (ur. 1972 r.)

Zwierzęta u wodopoju, 2016

olej, płótno, 54 x 70 cm (z ramą 66 x 82 cm), sygn. i dat. l.d.: Wysocka 2016

Cena wylicytowana
1 600 zł