Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

2. Katarzyna Wysocka | Zwierzęta u wodopoju, 2016

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejZwierzęta u wodopoju, 2016

Katarzyna Wysocka (ur. 1972 r.)

Zwierzęta u wodopoju, 2016

olej, płótno, 54 x 70 cm (z ramą 66 x 82 cm), sygn. i dat. l.d.: Wysocka 2016

1 600 zł