Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

1. Patrycja Kruszyńska-Mikulska | Poskromienie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPoskromienie, 2020
Patrycja Kruszyńska-Mikulska | Poskromienie, 2020

Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Poskromienie, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. i dat. na odwrocie: P.K.Mikulska2020

Patrycja Kruszyńska-Mikulska Ur. w 1973 r. w Lublinie. Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, specjalizacja malarstwo sztalugowe. Zajmuje się malarstwem olejnym, ceramiką, projektowaniem wzorów i malowaniem na porcelanie. Współpracowała z projektantami Jerzego Staraka i Anny Woźniak-Starak. Pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich w konkursie na plakat pt. „Promocja zdrowia”. Członkini Towarzystwa Przyjaciół sztuk Pięknych w Lublinie. W swojej twórczości podejmuje wyzwania wielorakich nurtów w sztuce od realizmu, surrealizmu po abstrakcje. Ostatnie wystawy: 2015 - Wystawa indywidualna, Galeria Porczyńskich, Warszawa; 2014-2015 - Wystawa indywidualna, Salon „Lady In White”, Lublin; 2013 - Wystawa indywidualna, Galeria „Przy Bramie”, Lublin.
Cena wylicytowana
3 200 zł