66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

13. Katarzyna Wieczorek | Pokój hotelowy, 2012

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiPokój hotelowy, 2012
Pokój hotelowy, 2012

Katarzyna Wieczorek

Pokój hotelowy, 2012

olej, płótno 110 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł