66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

14. Maciej Niedźwiedź | Nenufary (wg Moneta), 2016

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiNenufary (wg Moneta), 2016
Nenufary (wg Moneta), 2016

Maciej Niedźwiedź

Nenufary (wg Moneta), 2016

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Maciej Niedźwiedź Mieszka i pracuje w Gdańsku. Malarz samouk, grafik i pasjonat malarstwa. Uczestnik kilku wystaw zbiorowych i plenerów w kraju i za granicą. W swojej sztuce skupia się głównie na abstrakcyjnych reinterpretacjach wielkich dzieł sztuki z różnych epok.
Cena wylicytowana
500 zł