66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

12. Polski Thomas | Materia 4 - inspiracje mikroświatem, 2017

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiMateria 4 - inspiracje mikroświatem, 2017
Materia 4 - inspiracje mikroświatem, 2017

Polski Thomas

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 200 zł