41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

2. Kajetan von Kazanowsky | When we were lovers, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiWhen we were lovers, 2014
When we were lovers, 2014

Kajetan von Kazanowsky

When we were lovers, 2014

ołówek, papier, akwarela, 56,5 x 76,5 cm, sygn. na odwrocie: von Kazanovsky

Cena wylicytowana
750 zł