41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

1. Małgorzata Sęk | Before The Evening, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiBefore The Evening, 2014
Before The Evening, 2014

Małgorzata Sęk

Before The Evening, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Sęk

Małgorzata Sęk Ukończyła z wyróżnieniem ASP w Łodzi w 1999 r. Dyplom z malarstwa i projektowania ubioru, zdobyła nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi w 2000 r. W 2004 r. miała wystawę zbiorową z najzdolniejszymi absolwentami pracowni malarskiej prof. M. Wagnera i M. Wilczyńskiego. Zajmuje się głównie malarstwem akrylowym (tematem są ludzie, zwłaszcza interesuje ją świat Kobiet) i ilustracje.
Cena wylicytowana
500 zł