79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

47. Julia Tymańska | Pies, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiPies, 2019
47
Pies, 2019

Julia Tymańska

Pies, 2019

olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn. na odwrocie: Tymańska 2018