79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

48. Julia Reiter | Dotyk wiatru, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiDotyk wiatru, 2019
48
Dotyk wiatru, 2019

Julia Reiter

Dotyk wiatru, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wylicytowana
3 800 zł