79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

46. Milena Brudkowska | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2019
46
Bez tytułu, 2019

Milena Brudkowska

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. I opisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA, OLEJ NA PŁÓTNIE, 2019 R

Cena wylicytowana
1 000 zł