Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

31. Julia Reiter | Błękitna etiuda, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBłękitna etiuda, 2021
31
blekitna-etiuda-2021-julia-reiter

Julia Reiter

Błękitna etiuda, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wylicytowana
1 500 zł