Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

30. Martyna Kliszewska | Zielnik śródziemnomorski, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejZielnik śródziemnomorski, 2021
30
zielnik-srodziemnomorski-2021-martyna-kliszewska

Martyna Kliszewska (ur. 1974 r.)

Zielnik śródziemnomorski, 2021

olej, płótno, 130 x 90 cm, opisany na odwrocie: ZIELNIK ŚRÓDZIEMNOMORSKI | Martyna Kliszewska | olej na płótnie | 130 x 90 cm

Cena wylicytowana
5 000 zł