Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

32. Władysław Kufko | Brama do raju, 2010

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBrama do raju, 2010
brama-do-raju-2010-wladyslaw-kufko

Władysław Kufko (ur. 1955 Brześć)

Brama do raju, 2010

olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.g.: KUFKO

Cena wylicytowana
3 800 zł