Aukcja Dzieł Sztuki / 25 sierpnia 2018

35. Johannes Graff | Pracowia rzeźbiarska

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPracowia rzeźbiarska
35
Pracowia rzeźbiarska

Johannes Graff (1838-1917)

Pracowia rzeźbiarska

olej, płyta, 38,5 × 57 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Joh.v.Graf

Cena wylicytowana
14 000 zł