Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

32. Jan Moniuszko | Postój, 1894 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPostój, 1894 r.
Postój, 1894 r. - 1Postój, 1894 r. - 2

Jan Moniuszko (1853 Wilno – 1908 Warszawa)

Postój, 1894 r.

olej, deska, 35 × 49 cm
sygn. śr. dół: J. Moniuszko/1894

Cena wylicytowana
14 000 zł