Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

13. Jacek Szynkarczuk | Powrót z Epichyzjum, 2021

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejPowrót z Epichyzjum, 2021
powrot-z-epichyzjum-2021-jacek-szynkarczuk-1454021powrot-z-epichyzjum-2021-jacek-szynkarczuk-4681765

Jacek Szynkarczuk

Powrót z Epichyzjum, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany p.d.: 'Jacek Szynkarczuk 2021' oraz opisany na odwrocie: 'Jacek Szynkarczuk 2021 | "POWRÓT Z EPICHYZJUM" | -215-'

Jacek Szynkarczuk
Urodzony w Zamościu i tam w latach 1994-1999 uczęszczał do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych. Od 1999 studiował na wydziale Rzeźby Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom uzyskał w pracowni Prof. J. Nowakowskiego w 2004 roku. W latach 2002-2004 równocześnie studiował na Międzywydziałowej Katedrze Studium Pedagogicznego na ASP w Krakowie. Od 2004 roku mieszka i tworzy w Skawinie koło Krakowa. Wybrane wystawy i wydarzenia: 2017 - „Art Fresch Festival 8”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2017 - udział w cyklu wystaw Polskich Surrealistów pt. „Metamorfoza”; 2016r - indywidualna wystawa malarstwa, Kamienica „Morandówka”, Zamość; 2016 - indywidualna wystawa malarstwa, Muzeum Zagłębia, Będzin; 2016 - wystawa w ramach „Nocy Muzeów”, Galeria „Trzy Stawy”, Katowice; 2016 – “Art Fresh Festival 7”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2015 - „Art Fresch Festival 6”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2009 - indywidualna wystawa malarstwa, Galeria „Pałacyk”, Skawino
Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł