Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

14. Jarosław Kukowski | Źródła monolitu niewypowiedzianych marzeń, 2020

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejŹródła monolitu niewypowiedzianych marzeń, 2020
zrodla-monolitu-niewypowiedzianych-marzen-2020-jaroslaw-kukowski-1590060zrodla-monolitu-niewypowiedzianych-marzen-2020-jaroslaw-kukowski-4584991

Jarosław Kukowski (ur. 1972)

Źródła monolitu niewypowiedzianych marzeń, 2020

olej, płyta, 80 x 100 cm, sygnowany p.d. 'KUKOWSKI'

Jarosław Kukowski
Polski malarz współczesny, designer, juror międzynarodowych konkursów artystycznych. Jego prace wystawiane były m.in. w Luwrze, Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, Oddziale Muzeum Narodowego – Królikarni, California Modern Art Gallery w San Francisco, Nowym Jorku (Art Expo), SOHO Studios w Miami, BOXeight Studios & Gallery w Los Angeles. Jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych współczesnych twórców z kręgu surrealistów.
Estymacja:
40 000 - 46 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł