Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 14 kwietnia 2021

23. Jacek Pałucha | Kobieta na plaży, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraKobieta na plaży, 2019
kobieta-na-plazy-2019-jacek-palucha

Jacek Pałucha (ur. 1966 Częstochowa)

Kobieta na plaży, 2019

olej, płótno, 44 x 54 cm, sygn. i dat. p.d.: J. Pałucha 19

Cena wylicytowana
3 400 zł