Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 14 kwietnia 2021

22. Dariusz Ślusarski | Odblask tajemnicy, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraOdblask tajemnicy, 2020
odblask-tajemnicy-2020-dariusz-slusarski

Dariusz Ślusarski (ur. 1979 Częstochowa)

Odblask tajemnicy, 2020

olej, płótno, 120 x 110 cm, opisany na odwrocie: Odblask tajemnicy | olej 110 x 120 cm | Dariusz Ślusarski | 2020

Dariusz Ślusarski
Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (wcześniej ukończył LP w Częstochowie). Zajmuje się głównie malarstwem olejnym utrzymanym w stylistyce surrealistycznej. Na swoich obrazach bardzo sprawnie łączy sztukę realistyczną z motywami nadrealnymi. Jego prace doceniane są za nienaganny warsztat malarski oraz umiejętność oddania skomplikowanych światów powstałych w wyobraźni artysty. Obrazy Ślusarskiego zdobią ściany wielu prywatnych kolekcjonerów w kraju i za granicą. Swoje prace prezentował na wielu wystawach – m.in. w Amsterdamie, Dreźnie, Kopenhadze, Pradze, Londynie.
Cena wylicytowana
17 000 zł