Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 14 kwietnia 2021

24. Zofia Pałucha | Indianka, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraIndianka, 2016
indianka-2016-zofia-palucha

Zofia Pałucha (ur. 1993 Częstochowa)

Indianka, 2016

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn. p.d.: Zofia Pałucha

Cena wylicytowana
5 000 zł