80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

5. Jacek Cyganek | Paradise, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiParadise, 2020
Paradise, 2020

Jacek Cyganek

Paradise, 2020

technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Jacek Cyganek W 1988 r. obronił dyplom w pracowni prof. A. Starczewskiego na ASP w Łodzi.
Cena wylicytowana
1 300 zł