80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

4. Izabela Gałązka | W moim ogrodzie wspominam Ciebie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiW moim ogrodzie wspominam Ciebie, 2020
W moim ogrodzie wspominam Ciebie, 2020

Izabela Gałązka

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: I.G. I 2020 oraz na odwrocie: I.Gałązka I 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł