80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

6. Alicja Kappa | Słoneczne wakacje, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiSłoneczne wakacje, 2020
Słoneczne wakacje, 2020

Alicja Kappa

Słoneczne wakacje, 2020

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. P.d.: A. Kappa

Alicja Kappa Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusz Geperta we Wrocławiu (dyplom - 2000 r.). Malarstwo studiowała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej i prof. Piotra Błażejewskiego. Ważniejsze wystawy: Ogólnopolska Wystawa Marynistyczna "BARWY MORZA", Gdynia 2014r.; Finalistka Międzynarodowego konkursu ArtSland 2,3 i 5 rundy, USA, 2014r.; Prix de Peinture de L'Ebouillanté 2014, 2013r. Paryż; Art Brownie ZOO, Toronto, 2013r.; Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu, 2014r.; Konkurs malarstwa "Ogrody 2013", BWA Zamek Książ Wałbrzych; II Międzynarodowy Konkurs Malarski, Przestrzeń Publiczna ? Konteksty, Galeria Profil CK Zamek, Poznań; Triennale malarstwa młodych, wystawa finalistów konkursu, Częstochowa.
Cena wylicytowana
3 200 zł