41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

74. Grzegorz Wróbel | Willa Juencke, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiWilla Juencke, 2014
74
Willa Juencke, 2014

Grzegorz Wróbel

Willa Juencke, 2014

akwarela, papier 300g/m2 Aquafine Daler & Rowney, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: G. Wróbel

Cena wylicytowana
2 500 zł