41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

73. Paulina Zalewska | Dmuchawce, latawce, wiatr, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiDmuchawce, latawce, wiatr, 2014
73
Dmuchawce, latawce, wiatr, 2014

Paulina Zalewska

akryl, płótno, 120 x 40 cm, sygn.p.d.: PZ 2014

Paulina Zalewska Ur. w 1981 r. W 2007 r. ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na ASP w Łodzi. W 2008 r. obroniła dyplom pod kierunkiem prof. K. Wawrzyniaka w pracownii technik wklęsłodrukowych, aneks do dyplomu pod kierunkiem prof. R. Hungera w pracownii malarstwa. W 2007 r. odbyła stypendium w Centrum Grafiki Artystycznej Kaus w Urbino we Włoszech. Wybrane wystawy: 2011 - "XXIV międzynarodowe biennale małej formy graficznej i exlibrisu" Muzeum Miasta, Ostrów Wlkp.; 2010 - "Grafika studentów pracowni technik wklęsłodrukowych z lat 2003-2010", Galeria Kobro, Łódź; 2008 - "Urbino - miasto grafiki", Ośrodek Propagandy Sztuki, Łódź; 2007 - "Urbino z wiszącego ogrodu", Galeria Bałucka, Łódź.
Cena wylicytowana
1 000 zł