Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

6. Grzegorz Klimek | Głowa VII, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejGłowa VII, 2020
glowa-vii-2020-grzegorz-klimek

Grzegorz Klimek

Głowa VII, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.g.: G.Klimek oraz opisany na odwrocie: Obiekt VII, 2020, G.Klimek

Grzegorz Klimek Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W latach 2008 - 2013 uczęszczał do wrocławskiej ASP, gdzie obronił dyplomy w pracowni malarstwa i rysunku prof. Wojciecha Lupy i dr. Łukasza Huculaka; w pracowni malarstwa prof. Stanisława Kortyka i dr. Michała Sikorskiego oraz w pracowni rysunku prof. Przemysława Pintala. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany był w konkursach artystycznych. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wybrane wystawy: 2012 - Wystawa indywidualna, Galeria DNA, Wrocław; 2012 - Wystawa pokonkursowa "Drawing Osten", Skopie, Macedonia; 2012 - Wystawa indywidualna "Elementy większej całości", Galeria MD_S, Wrocław; 2012 - Wystawa zbiorowa "Bliskoznacznie", ASP, Gdańsk; 2011 - Wystawa pokonkursowa Triennale rysunku, Muzeum Kresów, Laczów; 2010 - Wystawa indywidualna, MOK, Kłobuck.
Cena wylicytowana
1 000 zł