Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

6. Grzegorz Klimek | Głowa VII, 2020

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejGłowa VII, 2020

Grzegorz Klimek

Głowa VII, 2020

olej, płótno, sygn. l.g.: G.Klimek oraz opisany na odwrocie: Obiekt VII, 2020, G.Klimek

2 800 zł