Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

7. Michał Ostaniewicz | A-XVIII, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejA-XVIII, 2020
Michał Ostaniewicz | A-XVIII, 2020

Michał Ostaniewicz

A-XVIII, 2020

olej, płótno, 65 x 50 cm ( z ramą 80 x 64 cm) sygn. i dat. p.d.: MOST/20/

Cena wylicytowana
2 400 zł