41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

57. Ewa Wierzuchowska | Miłość na urlopie, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiMiłość na urlopie, 2014
57
Miłość na urlopie, 2014

Ewa Wierzuchowska

Miłość na urlopie, 2014

akryl, płótno, 54 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 300 zł